| ElGreco a întrebat:

Vreau să îmi iau un telefon Samsung S5670 Galaxy Fit cu 50MB trafic de date pe lună. Am două întrebări:
1) Ce reprezintă aceşti MB?
2) Ajung 50MB într-o lună pentru un adolescent care vrea să folosească netul în timpul liber şi la şcoală?

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Samsung GT 5670 GAlaxy Fit se numestehappy
pai 50 de mb iti ajung pentru 5 ore petrecute pe facebook sau mess

| XkkOOjs a răspuns:

Deci pentru prima intrebare.MB-tii reprezinta numarul de KB raportatii la 1000. Iar la a 2 a intrebare eu am un Saumsung Corby cu cartela Frog, internet nelimitat.Nu iti ajung timp de o luna pentru ca se consuma atat pe download cat si pe upload. Funda?

| littlepupy23 a răspuns:

Sfatul meu este sa iti iei LG e510 si cartela frog si ai net nelimitat...happy