| Tzucu a întrebat:

Vreau sa innebunesc un baiat de cap da nu in felul de al enerva... el sta cu o fata si vreau sa fac ceva sa nu mai steie cu ea... ce idei imi dati? big grin funda:*:*:*

Răspuns Câştigător
| CarmennnLove a răspuns:

Pai... a innebuni un baiat de cap = a-l face sa te placa pe tine, nu?
Deci. baietii apreciaza persoanele care sunt langa ei cand au nevoie de ajutor, care ii asculta si care le sau sfaturi bune. Deasemenea. ai putea sa incepeti sa va intelegi ff bine prin convorbiri pe mess sau la telefon, poti adauga din cand in cand " esti prea de trebuie big hug " El nu trebuie sa stie neaparat ca tu il placi, pentru ca. avand prietena va crede ca te vei implica in relatia lor si se va indeparta radical de tine. Bineinteles, trebuie sa fii mai buna ca EA! poti incerca asta prin a avea mare grija de tine : imbracaminte simpla, frumoasa si bine asortata; ingrijirea tenului si sa nu utilizezi un strat gros de fond de ten, ci doar in zonele care trebuie acoperite; machiajul sa fie unu ff simplu! de ex : cu ajutorul unui creion dermatograf iti conturezi ochii de la jumatate ( pentru efect de marire a ochilui ) iar buzele nu necesita ruj, ci un strugul ff bun le va da un aspect frumos si natural big grin; in preajma lui comportate normal si nu incerca sa ii atragi mereu atentia...
Cam atatea idei am pe momentbatting eyelashes daca vrei sa mai vbim lasa-mi un msj pe privat cu id tau! >big grin

5 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Nu te baga intre ei, lasa-i sa fie fericiti! Daca il iubiesti cu adevarat lasa-l sa fie fericit. Daca te-ai baga in relatia mea te stranga de gat cu mana mea. happy

| ELLSSA a răspuns:

Ai ganduri diabolice.Nu imi place ce ne ceri.
Pune-te in locul fetei cu care este el, te rog!

| GuessWho_8607 a răspuns:

"sa nu mai STEIE"... oare n-am invatat toti aceeasi limba romana?!

| dreamygirl a răspuns:

Il placi?

| Adiii_6088 a răspuns:

Oferă-i ce ea nu îi oferă.