| Razzzna10 a întrebat:

Vreau sa ma ajutatistraight face de curand mi-am pierdut prietena cea mai buna, asta fiind din cauza mea! Eram afara si am spus niste lucruri despre alta prietena, dar nu tocmai frumoase.Acea prietena a aflat povestea si m-a luat la intrebari! Ca sa scap bineinteles din rahat am dat vina tocmai pe prietena meacrying sa intre ea in discutii si eu sa scap.AM MINTIT! si s-a aflat adevarul. prietena mea cea mai buna m-a lasat pentru ca nu e prima oara cand fac asemenea prostii.ar fi a 4 a oara cand m-ar ierta, pentru ca mi-a acceptat prea multe [ glume proaste, am si jignito] si de curand a murit si cineva drag de al ei si m-am enervat si am zis ceva urat :-J mrg...am incercat sa vorbesc cu ea, sa-i explic, dar nu am reusit +prietenii ei o streseaza zicandu-i : lasa-l, e prefacut, se foloseste de tine. si nu mai pot face nimic. eu tin la ea si o iubesc. si ea la fel. dar numai poate suporta gafele si prostiile mele ...intrebarea este CE POT FACE? nu ma pot obisnui cu ideea ca am pierduto definitiv cum a zis ea.SI SCUZATI CATEGORIA!

Răspuns Câştigător
| Anndreii a răspuns:

Prietene te ajut eu dar nu iti spun aicia... daca chiar vrei baga Idiul asta in lista e a lu soramea nu il mai foloseste si mi la dat mie sa imi fac conturi pe el la metin :andreeasexi99@yahoo.com Te ajut eu prietene stai fara grija

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ce mai poti face este sa te schimbi, alta sansa nu mai ai. Spune`i ca te-ai schimbat si arata-i asta, si incearca sa nu mai faci greseli. Intelege-o si pe ea.

| ionuutzuu a răspuns:

Nu cred ca o iubesti sau tii la ea din moment ce-ti bati joc de ea. Daca tu chiar o iubeai nu ai fi facut asemena gesturi indiferent de ce s-a intamplat in familie.Cum ai zis si tu... a4a oara ar fi cam greu. Lasa sa treaca un timp si incearca sa vorbesti cu ea dupa ce-i mai trece.

| Ioaaaaa a răspuns:

Imi pare rau ca ti-ai pirdut`o pe cea mai buna prietena. Incearca sa-i faci un cadou. o felicitare. thinking sa-i spui ceea ce crezi tu cu adevarat despre ea si sa-ti ceri scuze. Bafta:*

| Razzzna10 explică:

I-am spus la fiecare impacare: ma voi schimba o sa vezi...de unde? am facut din nou si din nou prostiistraight face numai crede in vorbe.pentru ea cuvintele mele sunt vrajeli ieftineoh go on.o voi lasa ceva timp, dar din moment ce multi baga strambe intre noi cam greu sa reusesc cevahappy

| Razzzna10 explică:

Dau funda+vot pentru cine ma ajuta