| AnToOniiia a întrebat:

Vreau sa ma impac cu EX-ul, doar ca actualul(sunt de o sap cu el) pare ca tine la mine si nu vreau sa-l ranesc straight face. Cum sa fac sa ma desp de el fara sa-l ranesc prea tare, dar fara sa afle ca vreau sa ma impac cu fostul?(i-as sp adevarul, dar mi-ar iesi o reputatie patata). FUNDA aa si nu vreau decat sfaturi, nu si comentarii stupidewinking

1 răspuns:
| MissL a răspuns:

Pai spune-i actualului ca in timpul care l-ati petrecut impreuna(chiar scurt cum este, o saptamana) ai realizat ca ti la el ca la un amic, frate, sau cineva apropiat da nu il poti vedea ca pe un iubit... si incearca sa amani cel putin o luna impacarea cu EXul ca sa nusi dea seama actualul de treaba. Take carehappy