| AnonimaPitica a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe despre menstruatie.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te-as sfatuii s avorbesti cu mama ta! Ea este singura persoana din lume care te poate ajuta, mai ales ca tu o mostenesti in ce priveste perioada cand trebuie sa-ti vina ciclul, cate zile vei avea samd.

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Vorbeste cu mama ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Consider ca cele mai detaliate si corecte informatii privind, ce este menstruatia?, ce se intampla in timpul menstruatiei, in ce moment incepe si cand se termina, si multe alte informatii foarte utile dar mai ales corecte le poti citi si invata din urmatorul material/articol : http://www.i-medic.ro/sanatate-feminina/menstruatia/ce-este-menstruatia Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.noifetele.ro/login/

| AnaMariaRaluca a răspuns:

Intra pe "noifetele.com"