| JoRjEEEEE a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva, daca o fata ia somnifere, mai simte durerile din timpul sexului? In caz ca cineva o violeaza atat timp cat esti sub efectul lor?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Da simte, deoarece somniferele adorm nu sedeaza daca vrei sa o violezi, drogheazo sau dai sedative.Si apropo da-mi funda ca te invatat si alte chestii mai smechere de atat

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu man, o să adoramă și o să fie ca și cum ai face sex cu un cadavru, dar vezi să nu s etrezească să te pomenești cu un cap în gurăhee hee

| FucktheSystem a răspuns:

Zic de cap, că eu mai micuță de statură am o poziție prefectă big grin

| RANGE a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba ta, a ajuns pedeapsa de viol la 18 ani

| cryss_6160 a răspuns:

JoRjEEEEE, vreau sa iti dau un sfatbig grinaca o droghezi nu o sa o mai violezi tu pe ea...ci atunci ar trebui sa te astepti sa te violeze ea pe tine rolling on the floor

| Emazio a răspuns:

Nu ii raspundeti lu violatoru asta,da ce intrebare ai gasit sa pui,ma daca fata aia te place o s-o faca cu tine nu trebuie so violeziwinking, cum ar fi daca tu ai fi fata si cineva ti-ar da somnifere si te-ar viola, sau vreun pedofil ti-ar da somnifere si te-ar viola?

| JoRjEEEEE explică:

Omg straight face Ce s-a inteles... Bine, sa terminam cu ocolitul, mi-a zis fosta prietena ca a dormit cu unul, dar ca a adormit fara sa fie obosita sau altceva, pur si simplu a adormit si acum mi-e ca a violat-o imbecilul ala sad Nu vreau sa se inteleaga ca-s violator sau altceva straight face Cand tocmai eu sunt victima

| MaxiMaxi a răspuns:

Prea prost esti omule scuze daca vrei so ...nu trebuie sai dai somnife! poate doar niste iarba!laughing)Iar daca iei ie frica sa faca sex cai virgina! cheama dreacu un profesionist! adica pe mine!(doar daca e buna, si are peste 18 anisori ca n-am chef sa fac parnaie sunt prea tanar!)

| Cosmiiinaaa a răspuns:

Intrebarea ta da de inteles ca ai de gand sa violezi o fata daandui somnifere inaintea actului!

| Funar_Silucu_1989 a răspuns:

Eu cand dorme

| razvan_3222 a răspuns:

Si de unde cupar sedative