| vampiressa a întrebat:

Vreau si eu niste cuvinte de alint pentru prietenul meu.ca m.am saturat de astea pe care le folosim. funda pentru cel mai frumoslove struck

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poi...ingeras,ciucalata mea, rasfatatu' meu, iub, iubirik, pui, pupaciosule, mumosule... iar el cam la fel la care se mai adauga si alintata mik, gâză mik, my beautiful one, mami, gurita mik.

12 răspunsuri:
| escroaca a răspuns:

Pui mic puppy dog eyes!

| anca13 a răspuns:

Tzitz big grin

| Daria a răspuns:

Honey

| Lylly a răspuns:

Gurita, dragutzule...

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere.Numai bine!

| raulfeel a răspuns:

Dupa parerea mea, cuvintele de alint pentru cineva iubit nu ar trebui schimbate repede si nu ar trebui folosite prea multe cuvinte de alint. Stii de ce? Pentru ca dupa parerea mea fiecare cuvant de alint e special si inseamna ceva anume. Nu poti sa ii zici aceluiasi baiat iubit "pisoiasul meu", "puiutul meu", si "pufy meu" sau orice altceva, pentru ca atuncea baiatul nu va mai intelege nimic. Pai ori sunt pisoias, ori sunt pufos, ori sunt puiut. Cred eu big grintongue cel putin mie asa imi place. Sa se refere iubita mea la mine cu doar un alint.

| pissi_8742 a răspuns:

Pisoiu meu scump. pinguinasu meu.yubi meu.mumoshule...motanelu meu. funda?:X

| justme_3711 a răspuns:

Bebitsu puppy dog eyes

| Yguaze a răspuns:

Pufulet, ursulet, scumpu meu, sufletel, pisoitongue

| Ea_3507 a răspuns:

Pai poti sa ii zici zana (asa ii ziceam eu fostului), baby, poti sa il alinti cu denumiri de animale (iepuras, ursulet, pisoi etc.), sufletel, inimioara, viata, iubire, iubi, scumpule etc. happy Sper ca te-am ajutat! kiss

Deed

| Sylvya_2369 a răspuns:

Shoricel, piticanie, mangusta. scama, crocobalazaur laughing chesti amuzante o sa-i placa. iubirici, iubiriciosule, delfinash, pestishor, boombonel, papusel, si as mai avea 100000 de idei blushing

| lore_5130 a răspuns:

Ai putea sa il alinti asa: puiu, viata mea, taty, bobo, iubitu, iubi, sufletzel, scumpule,