| Printzess a întrebat:

Vreau si eu niste filme noi:d plslove struck

Răspuns Câştigător
| alexandru_4652 a răspuns:

Sincer nu vreau sa te sperii. dar daca nu a folosit prezervativul exista riscul. deoarece si lichidul preejaculator numit si picatura placerii contine spermatozoizi cel mai bine fa un test.

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Testul de sarcina, exista in farmacii.Cumpara-l!

| Kittynika a răspuns:

Simptomele apar abia in luna a doua sau a treia...
Poate ca iti imaginezi ca esti gravida si subconstientul tau face sa simty fizic aceste lucruri.adica prin ameteli stari de voma, am patit si eu.
Dar ca sa fi sigura fa vreo 2-3 teste de sarcina

| Jolie19 a răspuns:

Categoric esti gravida!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic se pote sa fi racit

| seeek7 a răspuns:

Vezi aici cele mai noi filme din 2015 http://filmenoi2015.biz/category/filme-2015/. Ciao.