| abc123_5207 a întrebat:

Vreau si eu niste servere de Counter Strike 1.6 populate si ca lumea, dau funda big grin, mersi happy scuze categoria

5 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Afrodita.toolz.ro
93.113.140.182:27015 (superforce)
haos.laleagane.ro

by daiiwinking

| GeorgiSiAtat a răspuns:

HuK.Distractie-Maxima.Ro pe asta nu intrati numai fitosi.e unu mr.bannana care va scoate din draci la cat e de fitos si vai de capu \` lui.pe server avem fite si fata in fata ne luam bataie...chiar daca sunt fata pun pariu ca il fac din doua miscaro p astia.mai ales rihana e o vagaboanta sa o ia dracii si pe asta laughing

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Cs.devx.ro... da bestwinking

| Chowder_1239 a răspuns:

Exz.idle.ro

| blablablaa a răspuns:

HuK.Distractie-Maxima.Ro