| brunetatha a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi la ce am sa va spun si dau fundahappy. Eu sunt cu un baiat si acest baiat acum cateva zile mi-a spus ca a i-a dat accpt prietenei mele la facebook si pe mess si azi el a sunat-o pe ea si eram si eu la ea da o suna mereu si vb si cu mine dar si cu ea ca cica ei au devenit "frati" si pe mine nu ma suna ca nu suntem in aceeasi retea si nu are minute da el mai sun eu si acum cand a intrat pe mess i-am zis ca sunt geloasa si a zis ca pe mine ma iubeste pe ea doar ca sora atat si ca eu sunt viata lui chestii din astea dar eu ii stiu parola pr mele si intru mereu sa vad daca au vb asa ceva, isi mai trimit ei pupici dar totusi.Si vr sa imi dari sfaturi adica este normal sa fiu geloasa?

4 răspunsuri:
| biobix a răspuns:

Pai daca ai incredere in el si sti ca nu este genul "sa te insele".nu ar trebui sa fi geloasa si ar trebui sa intelegi relatia frateasca dintre ei 2. thinking

| PlayTheGame a răspuns:

Cred ca esti indreptatita sa fii geloasa poate omu nu te mai place ti-ai pus problema sau nu tea placut si vroia si el ceva sa nu se plictiseasca si iti da cu povesti lacrimogena in fata vezi si tu asta ar fi sfatul meu funda?

| sanfrancisco a răspuns:

E si normal a fii geloasa, pentru ca prietenu tau se gandeste la ''un incest'' cand vine vb de ''sora lui''. pariu ca e si draguta prietena tabig grin

| brunetatha explică:

Acum am rezolvat treabawinking