| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dregute de dragoste, despartire, fitose, impacare stiu eu thinking pentru poze dar si status normale pentru nu stiu ce happy mersi.

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

• Cand ceva care va place se termina sau pur si simplu pleaca, amintiti-va ca frunzele de toamna nu cad pentru ca vor ci pentru ca a sosit momentul!

• Toate veneau.si treceau.dar nimic nu rămâneahappyNici măcar baiatul care puteam să jur că mă iubea! happy

• Te gandesti. Aberezi. Terzeste-te! Prea frumos visezi.

• Vointa este a celor puternici, dorinta a celor slabihappy

• Caci stii mai bine ca oricine. EA, într-un sfârsit mereu se ridica si zâmbestehappy

• Multe persoane sunt in viata ta.Dar numai cateva lasa urme si in inima ta!

• Iubeste`o.nu`mi pasa! Pastreaz`o de totoh go on.Iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot!

• Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei,dar stii prea bine ca nu`i asa. mereu vei avea o slabiciune pentru EA! happy

• Am vazut in oameni ceea ce nu am vrut si nu am crezut ca voi vedea vreodata!happy

• A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.

• ღ Priveşte`o! E dulce,nu? Şi zâmbeşte,nu? Imprăştie numai venin şi tu. şi tu stai lângă ea,râzi la fiecare prostie ce`o spunebatting eyelashes. Prinde mai rău invidie pe ea, fosta taaa! rolling on the floor

• A scoate prietenia din viata, e ca si cum am scoate soarele din lume.

• Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public.

• Amândoi stim ca n`ai uitat tot ce a fost, si probabil crezi c`am spus cuvinte fara rost.te-am iubit blegule, si înca te iubesc! Stii ca numai tu ma faceai sa zâmbesc :-

3 răspunsuri:
| Nobodyy a răspuns:

Eu iau statusuri din versurile melodiilor.De ex o formatie care are versuri geniale este Secondhand serenade. Poti de ex lua din melodia your call "I was born to tell you I love you". Sunt multe. Alte/i formati/cantareti sunt: Lifehouse, a day to remember, Chris Daughtry etc. Toate melodiile au ceva special trebuie doar sa asculti.Succes.~Yoni.

| Daniella a răspuns:

♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate ! love struck
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori love struck .
♥Si poti sa`mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus smug .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta love struck .
♥Intamplator,oricine poate iubi smug
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape love struck
♥Sunt eu,tu si restu' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii . happy
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete happy
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa love struck
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla happy .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine smug
♥Say hello to my little gun smug .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti smug
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla love struck
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine love struck !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc batting eyelashes
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cazut,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !

| EmmY_6979 a răspuns:

Vreauu s` nu te bag in seama, s` te ignor, dar nu pot! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!
Vreauu sa-ti mai spun 0 data "t`iubesc" desi stiu ca tot eu m` ranesc.

Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt. acum Fara tine ToTuL E schimbaT.

O lacrima am varsat.pentru tine.o lacrima ce pe obraz a curs usor.si s-a prefacut intr-un vis de-amor.TbX!love struck:Xlove struck.

Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea.

Da si ce daca te.am pierdut.am pierdut in viata si mai mult.eu nu stiu cine te credeai.stiu doar ca nu prea ma meritaiwinking:X

acum poti s`plangi, poti s` fki orice ca eu nu te mai vreauu deloc sh tuu stii de ce. Sh nici nu-nteleg ce naibii spui tuu acolo, oricum decat s` fiuu cu tine, mai bine solo

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

Sper sa te ajute.