Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2861923intrebari
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
25 Feb
SATI 316.671AFISARI
168.016VIZITE
150.421V. UNICI

Vreau si eu niste urari de la multi ani pentru cea mai buna prietena a mea. dau funda la cele mai frumoase...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • Raspuns anonim:
    Buna.
    'La multi ani si sa ti se indeplineasca toate dorintele';
    ...sa stii in viata ce cauti, sa ai norocul de a obtine si de a pastra si sa-ti dai seama cand ai gasit... La multi ani!;

Sa primesti flori de ziua ta... Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare... La multi ani!;
    De ziua ta m-am gandit la ceva grandios, magnific, spectaculos. Oricum nu costa nimic sa te gandesti!;
    Cu ocazia zilei de nastere noi iti dorim tot binele din lume si mult succes in toate! La Multi Ani!;

De ziua ta vroiam sa-ti daruiesc un buchet de flori mare cit sufletul tau si frumos ca tine, dar nu am gasit asa ca o sa-ti spun doar "LA MULTI ANI!;
    De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!;
    Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire!;
    Iti doresc ca in fiecare an numarul de lumanari sa scada si numarul de petreceri, torturi si urari de La multi ani sa creasca!;
    Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune;

Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!;
    Pa.
  • Raspuns anonim:
    Imi dai funda?