| SexyAnon a întrebat:

Vreau si eu nume ciudate de facebook gen Mazare, Virgulita...
Fundita. :*
Skz categoria >:".

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Lepră de Zahăr.

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pai ai de unde alege
TPU este plin de useri din astia

| Alleychan a răspuns:

Tu n-ai creier? E chiar asa greu sa gandesti?

| ILoveYouSoMuch a răspuns:

Acruta, mancaruta,pisicaloasa,puricatalaughing,pilota, taranoasa, tarancoasa, chisca mishca,

| Alexandra_7380 a răspuns:

Mai bine iti pui nume tau real... facebook`ul nu este hi5 unde poti sa iti pui ce nume vrei tu...
nu prea gasesti facebook`uri cu nume ciudate ...multe au numele lor real... sper ca te-am ajutat fundita?batting eyelashes

| UiteeeeVezi a răspuns:

Spanac, Carnat, Punct, Spatiu, Caciula, Coada, Pastrav, Sos, Margarina, funda.