| Bibishorrrr a întrebat:

Vreau si eu nume de seriale frumoase gen "Pretty little liars" sau "The vampire diaries" asa cu adolescenti si chesti...scz categoria.
Fundaaaahappy

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

One tree hill
Gossip Girl

4 răspunsuri:
| princess_9789 a răspuns:

90210, gossip girl, rebel in california, grey's anathomy( daca iti plac serialele cu doctori)tongue si daca iti plac cele psihologice: lie to me astea rup toate topurilehappy

| Dya_2147 a răspuns:

Ti-era asa de greu sa pui intrebarea la Filme&seriale? straight face

| luisaaa a răspuns:

Poti sa te uiti la "twilight" sau "the last song" sau "coborat din ceruri"poti sa te uiti pe internet asa sunt multee filme super dar nu-mi amintesc numelewinking

| LFcsb16 a răspuns:

Jennifer's body...Twilight...