| DanyNoS a întrebat:

Vreau si eu o declaratie de dragoste, nu prea siropoasa, pentru o fata dragut si un pic fitoasa...cea mai frumoasa primeste funda!

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

"Ummmm uurrrrghhhh..Stii cum cocosul se scoala mereu primul dimineata nu? Ei bine la mine in pantaloni e mereu dimineata cand te vad."

| Danysan a răspuns:

Iubirea mea esti totu pentru mine.e de ajuns -ce poate sa insemene mai mult decat totu :-P! Majoritatea fetelor se plictisesc de cuvinte siropoase asa ca mai bine fi mai matur si nu exagera.

| loverboy111 a răspuns:

Un inger e un gunoi pe langa tine
Si ma as vrea sa fi cu mine,