| ByByByanKaLoveMusic a întrebat:

Vreau si eu statusri de prietenei si de dragoste

Dau funda pentru cele mai frumoswinking:X

Răspuns Câştigător
| SeniiiOritta a răspuns:

Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor

Nu uita! Tot ce a mai ramas acum. E o lacrima si scrum :X!

Stiu oh go on Si eu am plans. Au fost momente grele. Uita in *** mea de ele. Au fost momente in care eu plangeam. Iar tu la coltu' strazii o marijuana fumai. straight face

Imi va fi dor…
Imi va fi rece…
Dar timpul nu va vindeca…
Ci doar va trece…

Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta…

acum ecoul tau iti spune asa:" chiar daca te ascunzi ti-e dor de ea"

am ranit persoane dragi, poate asta mi-e firea.Ma uit in ochii mei in poze si-mi intorc privirea

Daca intre prietenia noastra sunt 100 de pasi. Fa tu primul iar eu ii voi face pe ceilalti 99 pentru tine :X!

Muncesti 12 ore pe zi pentru ca viata ta sa capete un sens, esti rupt de oboseala si fericirea e pe contrasens

Traieste-ti viata asa cum iti este data… caci toate se repeta… dar viata niciodata

Cand iti spune cineva "TE IUBESC" sa te gandesti ca iti spune asa :
Tu esti : T-tandra, E-esentiala, I-irezistibila, U-unica, B-blanda, E-eterna, S-scumpa, C-curajoasa! … :X

Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata sa te impiedici de un ciob numit noroc sa cazi intr-o prapastie numita fericire sa culegi o floare numita iubire

Sper ca te-am ajutat! Pupicii :*!

Fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| mosu_9772 a răspuns:

Relatie de prietenie este ca si relatia dintre mana si ochi cand mana se loveste ochiul plange iar cand ochiul plange mana i sterge lacrima

| вεвїŧѕά a răspuns:

. Cand Te UiTi La MiNe.ItI BaTe InImA MaI TaRe. Te InEbUnEsK Si Te LaS Fara RaSuFlArE

. Eu traiesc. u stai, Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai

E atat de dulce cand o strangi la piept. E asa frumoasa cand tu ii zambesti. Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti