| debbieCrain a întrebat:

Vreau si eu un nume de facebook! ma cheama si andra daca va ajuta!
sorry pentru categorie! e urgent

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Ce are numele asta? E foarte frumos...

4 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Andra Andra

| Anailyn a răspuns:

Sunt doar niste idei si daca iti place una din ele le poti pune: Love Andra; Andra~kiss you; Andra si aTtAT! sau poti folosi Microsoft word si sa adaugi diferite modele de scriere, poti alege Blackadder ITC; Brush Script MT; Edwardian Script ITC. Bafta:*

| debbieCrain explică:

Cristinuta, eu cred ca nu prea ai fost bagata in seama. In primul rand proasta esti tu, okey? Iar in al doilea rand nu cred ca intreabrea a fost pusa special pentru tine daca tie ti se scoala sa vb in plus stai si freacati 'fericire'.Get a life!

| cristinuta01 a răspuns:

Esti prea proasta pune-ti fata numele tau nu va mai prostiti