| Roxxy_5830 a întrebat:

Vreau si eu versuri din melodii pe care sa le pot pune la statusbatting eyelashes
Apropo melodii in limba romana >:d<
Dau fundita smug

1 răspuns:
| ralukutza96u a răspuns:

Imbracat in zambete aproape orice om e fal am crezut in ochi sinceri si da m-am ars!
n-am lasat pe nimeni sa ma cunoasca perfect si cine-mi poate spune e calitate sau defect?!
iubirea zboara-ntamplator prin lume sub soare legata strans de piciorul unei pasari calatoare.
si eu le-am avut la status piesele sunt de la vescan sper sa-ti fi fost de folos:*