| anonim_4396 a întrebat:

Well...cred ca m-am indragostit de cine nu trebuia...mdaa aceeasi poveste ca intotdeauna alte personaje.Eu am 14 ani si tipul nu este altcineva decat nanul verisoarei mele.Stiu pare stupid, dar tipul este genul de barbat foarte vesel si cuceritor si trebuie sa recunosc ca m'a vrajit sigh mereu cand ne intalnim nu astept decat sa primesc putina atentie de la el si de la an la an primesc tot mai multa.Credeti ca ar trebui sa ma departez de el sau e doar o pasa trecatoare a unei adolescente nehotarate care doreste sa primeasca atentie?

1 răspuns:
| marya a răspuns:

Sti trebui incercat... da atentie si tu o sa consideri daca este da/nu succes