| Deĺααα a întrebat:

love struck Bunaaa! Cunoasc un baiat de 4 zile. si e tare tare dragut:d. Imi place de el si chiar vreau sa stau cu el thinking Dar nj cum sa-i zic.straight face mi se pare ca e mai timid.si cand il chem afr tot vrea sa vina cu un pr:d. Nu vine singur love struck. Cum pot sa i zic ca imi place d el; d? daca nu si-a dat seama >:".love struck Funda + voth. [scuze categoria`].

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da convorbirea pe mess e cea mai usoara, mai ales in cazul baietilor timizitongue spune-i acolo ca ai de gand sa iesi o data singura cu el si flirteaza putinhappy

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai,fa rost de id lui, si spune-i ca e dragut si apoi il intrebi daca si el te considera o tipa draguta.Si dupa bati apropouri gen:da`mi nr tau sa mai vb, iesim in pauze pe afara? si dupa ceva timp ii spui daca si-ar dori sa fie cu tinee!

| pufulete17 a răspuns:

Bunaaaa! pff.nu stiu ce se intampla cu copii din ziua de azi! mai fatalaughing gandeste`te asa: ce ai de pierdut? crezi ca ii place un pic pic de tine? pai du`te in pnm si zi ca daca nu ii zici, ii zice alta si tu ramai cu "ochii in soare"asa ca fa-ti curaj si spune`i! lasa`mi un pm daca ai reusit! bafta multa:*

| Deĺααα explică:

laughing Gata. Maine ma int cu el si il sarut. e bine asalaughing)? =); x. Nu mi`e rusine. nu`s timida. straight face dar e el.straight face si mi frk sa nu ma fac d raslaughing atata tot.`straight face

| 4L3XaNdrUtZzZ a răspuns:

Nu o asculta pe Hellenne! cel mai bine este sa i-o spui in fata ca sa nu creada altceva(ca esti obsedata etc etc)vorbeste cu el, comunica fata in fata.

| Molohul a răspuns:

Il iei de gat ii tragi una in freza si-i spui: "Bah! eu place la tine! laughing"

| danutza29 a răspuns:

Si eu am acceasi problema faza e ca al tau e timid al meu e indraznet si cred ca as murea daca el ar afla!broken heart

| georgiana1999_2656 a răspuns:

Daca este cu prieteni il iei de acolo undeva unde sa nu va vada nimeni si sa nu va auda nimeni si ii spui ca iti place de el si il intrebi si pe el daca simte ace3lasi lucru si daca zice ca da il intrebi daca vrea sa fie cu tine