| al3xxandra a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme horror, dar vreau sa fie ingrozitoare, adica sa ma sperii si nu vreau ceva in genul SAW... cu link-uri. Dau funditabig grin ( scuze categoria, dar e cea mai vizionata)

5 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Paranormal activity 1, 2.Insiduos.Nu sunt in genul saw dar capteaza atentia.

| MO231 a răspuns:

The grudge

| Angel133 a răspuns:

ResidentEvil Disparitia uite o idee crede-ma e ff de groaza, iar daca iti place poti cauta intreaga serie is vreo 11 filme parca in toata seria. Fundita?

| Swany a răspuns:

The uninvited, The hills run red, Drag me to hell.

| thennexxt a răspuns:

Vezi "Colectia".
Este super misto! Bye!