| anamariaiuliana a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste povesti de dragoste

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Pff pai eu am sa iti zic o poveste adevaratahee hee
acum 2 ani un o fata pe nume roxana s-a intalnit din greseala cu primul ei prieten de la gradinitalaughing
sau vazut, facut glume impreunahee hee sau simtit binehappy
peste 2 luni el ia marturisit ca o place si ea i-a spus ca si ea
si asa a inceput calvarullaughing au fost impreuna 1 luna si 2 saptamani...s-au despartit din cauza sore'i lui roxana pentru ca ea mereu se baga intre ei...
baiatul respectiv ca sa ii faca in ciuda la roxana s-a bagat cu prietena ei cea mai bunabig grin.nu au stat mult impreuna cam o saptamanahee hee... dupa 6 lunii eu a inceput sa o roge sa il ierte ca so bagat cu ea si bla bla bla... ea la iertathee hee(mare gresalaa)
dupa ce sau impacat dupa 2 saptamana dusmanaca lui roxana ii facea avansuri la bitu ei si el a bagat botubig grin
roxy cand a auzit i-a dat papucii si a plans 2 saptamana pentru el ea fiind foarte sensibila(sa timtit tradata si singurabig grin )
ei doi aveau un prieten foarte bun de'al lor comun...si roxy s-a bagat cu el sperand ca o sa'l faca gelos pe acel baiat.
el a fost foarte gelosslaughing dar roxy s-a despartit de acel baiat pentru ca nu era indragostita de el.
dupa 2 luni lasand orgoliul la oparte ia recunoscut ca a fost gelos cand o auzit ca roxy era cu pr luitongue
nu stiu cum au reusit dar sau impacat din noulaughing
cand erau ei mai indragostiti si mai dusii de val au inceput certurile in familia lui roxana pentru el
sora lui roxy iau imbarligat unu la altu si iar s-au despartit... iar acum ei sunt tot despartiti, stiind amandoi ca tin unu la altu si ca aman2 sufera in tacere
aceasta este pov mea, cam trista, dat inca nu este sfarsitul ei:d

2 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

Pe www.povesteata.eu, gasesti mai multe:)

| KidoSmart a răspuns:

Citeste Maitrey de Eliade sau Enigma Otiliei