| anonim_4396 a întrebat:

Zilele trecute stateam in bratele prietenului meu si ne fracam unul de altul. Care sunt sansele ca sperma sa treaca prin 2 perechi de blugi, 2perechi de chiloti si una de colanti. Am gasit o picatura alba de lichid lipicios pe vagin, mai precis pe libiile mari! Pot ramane insarcinata?

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, o sa ai un bebe, sa ma chemi la botez

| Emilian65 a răspuns:

Sansele ca sperma sa treaca prin ce ai spus tu sunt minime. Dar daca tu spui ca ai gasit o picatura de sperma pe vaginul tau, cred ca iubitul tau a atins penisul plin de sperma, cu mana, si apoi te-a atins pe tine la pasarica.

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

Era picatura ta, nu a trecut nimic. si tu ai un lichid asemanator care are rolul de a lubrefia vaginul si atunci cand te exciti tare curge in exterior.

| Λndrei a răspuns:

laughing)))))))) își bate joc mă, n-ai cum să întrebi așa ceva.

| Ottakringer a răspuns:

Nu e de glumit! Ai mari sanse sa ramai insarcinata! Deci colantii aia si-au dat drumul si mno.

| girlpoisson555 a răspuns:

O să murim de râs cu voi!

| Maree1 a răspuns:

Sanse 0% sa ramai insarcinata!

| anonimmmrr a răspuns (pentru Maree1):

Si lichidul acela alb lipicios?

| Rucsiii95 a răspuns:

laughing) Nu!

| badearazvan a răspuns:

Nu,aia nu era sperma ierea lichid de la tine

| sEnOkHs a răspuns:

Dar oare de ce poza ta de profil este de baiat?

| g2012 a răspuns:

Felicitari o sa fi mama!

| Djnicnr a răspuns:

Sper ca nu ai intrebat serios!

| romarios70 a răspuns:

Bine ca nu ai avut si chiloti de tabla. happy