| MihaelaRafaela a întrebat:

Acum trec in clasa a 9a, la stiinte ale naturii. Ce rechizite trebuie sa-mi cumpar in mod special? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.tvrcs.ro/trunchi_comun.php

Rechizite = caiete cu linii şi caiete cu pătrăţele...

Toate cele bune.

| MihaelaRafaela explică (pentru bursuc001):

Mersi

| bursuc001 a răspuns (pentru MihaelaRafaela):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă.

4 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Nimic special.Si daca este totusi ceva ce trebuie cumparat in plus, pe langa caiete, pixuri, chestii, fii fara griji ca vei fi anuntata la liceu.Cum tu nu sti, nici altii nu stiu, asa ca decat sa dai banii aiurea pe ceva, mai bine astepti sa iti zica profesorii. happy

| AndreiMadalin8 a răspuns:

Caiete si unele culegeri pe care liceul nu ti le poate da si care le cumperi de la librari