| Cuza4102 a întrebat:

Am cateva intrebari legate de liceu :
1.Cum e la filologie?(profesori, e greu? etc)
2.Cum e la liceul Decebal din Deva(daca ati auzit / fost / sunteti big grin)

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

La filologie este foarte usor, ador profilul asta uman fiindca sunt aici dar trebuie sa te bazezi enorm pe istorie,romana, limbile straine si tot ce tine de logica, psihologie, filosofie etc. E mult de studiat dar merita. Niciun profesor nu este rau daca te pregatesti cum trebuie la ora lui. Unii sunt mai severi ca sa ne,, impinga'' de la spate sa studiem mai mult...