| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legat de simularile care se dau in clasa a-VIII-a pentru a-ti testa propriile cunostinte pana in examenul de admitere la liceu, am auzit cum spuneau unii elevi ca daca iei in simulare la matematica si/sau romana sub 6 sau 5, nu te baga in examen, este adevarat? Simularile se trec in catalog ca o simpla nota.

Răspuns Câştigător
| 000deea000 a răspuns:

Nu este adevarat... da, intr-adevar se trec in catalog, dar doar atat.

1 răspuns:
| wadiix17 a răspuns:

Depinde de profesor... fiecare profesor poate hotara daca sa-ti dea voie in examen sau nu;-)