| Paul_Andrei_2000_dRi9 a întrebat:

Am ramas corigent la fizica si nu stiu mi s-a spus ca voi avea proba scrisa cu 2 subiecte diferite dintre care fac doar unul si o proba orala, nu stiu daca este teorie si/sau probleme... am recapitulat toata materia si examenul va fi pe 1... este greu? la ce sa ma astept?

Răspuns Câştigător
| MarishB a răspuns:

Vei avea atat teorie cat si probleme. La oral este cel mai probabil sa te intrebe din teorie.
La partea cu "este greu? la ce sa ma astept", asta depinde de la profesor la profesor. Inca o chestie, in caz ca nu stiai, la probe va mai asista un profesor, cel mai probabil tot de fizica pe langa profesorul tau de la clasa.