| AlexAlex772 a întrebat:

Am ramas corigent la mate in clasa. a xii-a. Nu am invatat nimic pentru examen si il dau peste 2 zile. Imi puteti recomanda ce as putea sa inv. in cele 2 zile si ce mi-ar fi de folos pentru exam?

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Toata materia de a 12-a, iar daca vrei sa dai si bac-ul, toate materia din clasele 9-12.

| trolololo a răspuns:

big grin Repetentule.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Nu prea mai poti invata in 2 zile...la corigenta iti cere toata materia.Mai poti citi cate ceva, cine stie, poate ai noroc si iti pica aia la examen.