| radumihai25 a întrebat:

Am si eu de facut o intamplare neobisnuita si amuzanta de 10-15 randuri in care sa fiu personaj

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Catalina_6831 a răspuns:

Pai...ai putea spune ca.de craciun ti-ai pus singur cadou sub brad iar dim ii intr pe parinti daca ti l-au adus ei, acestia o sa spuna ca nu si u o sai faci sa creada ca exista mos craciunlaughing).sau...sai pui la usa dirigintei tale o cruce si langa un tort pe care sa scrie"moarte fericita"laughing)nu stiu ceva idei trasnitebig grin.bine in nici un caz reale:p. uite anul trecut pe cand inca mai primeam pachet de la scoalahee hee)un baiat din cls a aruncat cu smantana in geam si a curatat cu laptelaughing)si asta e o idee:p

| GabrielDk a răspuns:

Gandeste-te si tu la ceva amuzant