| AvalohAlyn a întrebat:

Asteptati scoala? Sau mai vreti vacanta?big grin

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

E o intrebare? Vrem vacanta inapoi! crying crying

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ii astept in autobuz sa vad fuste la astea din clasa 12ª laughing

| zurick a răspuns:

Anul ăsta încep liceul și sunt foarte nerăbdătoare față de anii trecuți.Deci vreau să înceapă școala.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Omule...stii prea bine parerea mea.
Eu unul nu mai vreau vacanta insa nu vreau nici scoala. M-as duce de placere la scoala la vreo 3-4 ore dar nu la 7. Nu sunt masochist ca sa spun asa ceva... 7 ore pe zi! Cei care spun ca vor sa vina scoala cel mai probabil ori s-au plictisit ori au un program lejer chiar si atunci, in timpul scolii...

Bafta!

| AvalohAlyn explică (pentru RainmakerX):

Ai 7 ore in fiecare zi?:O

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu...vinerea am 6. T_T

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept absolvirea liceului.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, astept sa inceapa scoalahappy Vreau sa-mi revad prietenii.

| Stephan142 a răspuns:

Nu vreau sa inceapa scoala! De ce?
Pentru ca in clasa a9a am avut 3 zile cu 7 ore si 2 zile cu 6 ore(un total de 33 de ore) si pentru ca am cativa profesori...mai...ma rog...Deci nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa fie in clasa a10a(am prieteni mai mari care mi-au spus ca e mai usoara clasa a10a...nu stiu de ce, dar am avut impresia ca ma mint)happy.

| adyady2000 a răspuns:

Vacanță... happy