| ANoNim612 a întrebat:

Au aparut rezultatele la examenul de bilingv engleza 2015? Link va rog. Fundaaaa

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele se afişează mâine, 1 iunie 2015!

"1 iunie 2015 - Afişarea rezultatelor la probele de verificare a cunoştinţelor de limbă modernă sau maternă.
Depunerea contestaţiilor la probele de verificare a cunoştinţelor de limbă modernă sau maternă, acolo unde metodologia permite acest lucru

2 iunie 2015 - Afişarea rezultatelor finale, după contestaţii, la probele de verificare a cunoştinţelor de limbă modernă sau maternă." - SURSA :
http://www.isjbraila.ro/......u_2015.pdf

Ele se vor afişa DOAR la Avizierul Centrului de examinare ( sau, eventual, pe site-ul acelui liceu ).

Toate cele bune.

| kyliejenner a răspuns:

Rezultatele se afiseaza doar la liceele unde s-a sustinut examenul