| StefaniaNeagu a întrebat:

Azi ccineva mi-a zis o ghicitoare si a zis cca ee foarte, foartee simpla, si raspunsul nu e o prostie. Ghicitoarea suna cam asa : " ai ceva cu care te joci, te plictisesti o bagi in gura, o rozi si scuipi, ce e? " M-am gandit si raspunsul nu e nici pixu, nici paiu, nici guma. Vreau ccat mai multe raspunsuri, in cazul in care nu-l stiti pe cel corect, ca sa fac o lista si sa vad care e cel corect, dau funda, cand aflu!

9 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Acadeaua.

| Xpressurself a răspuns:

Limba

| BogdanDediu a răspuns:

Capacul de la pix

| ArchWord a răspuns:

Penisul =]]]

| Afloarei_Fabian-Andrei_1995 a răspuns:

E unghia, ma mir ca nimeni nu si-a dat seama laughing Adica ce poti sa bagi in gura si sa rozi apoi sa scuipi? E logic ca e unghia.rolling on the floor

| iulian352 a răspuns:

Logic ca unghia...ce poti sa rozi si dupa sa scuipi laughing)