| Luy98 a întrebat:

A venit timpul sa aleg liceul la care vreau sa intru si as vrea sa aflu cateva opinii....Media mea de admitere este 9, 79 deci as putea intra oriunde. Care vi se pare mai bun dintre Nichita Stanescu Ploiesti sau Caragiale, tot din Ploiesti? Unde se "face mai multa carte" si nu se pune accent pe pregatiri si chestii de genul asta?

3 răspunsuri:
| WoaDmulL a răspuns:

Nu conteaza liceul, tot ce conteaza este sa inveti pentru o nota cat mai mare la bac, tot ce conteaza este facultatea.
Nu o sa-ti ceara nimeni ce liceu ai facut.

O seara cat mai placuta!

| andyloveandra a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea liceul I.L Caragiale este mai bun deoarece si eu am invatat acolo si am ajuns destul de bine! bafta

| Lorika a răspuns:

Eu cred ca nichita stanescu este mai bun deoarece si profesorii sunt mai corecti si putin mai severi(nu au "favoriti")