| Rockat a întrebat:

Aș vrea să merg la Facultatea de științe economic la profil de management. Câți ani dureaza facultatea? Cât costă pe an? Se oferă bursă? E "bătaie" mare pe locuri? Eu aș vrea să merg în Oradea.

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Facultatea dureaza trei ani, din cate stiu, dar cred ca s-ar putea sa fie nevoie sa faci si master. Stiu pe cineva care s-a dus la Management la "Emanuel" din Oradea si a intrat, desi nu era la profil sau liceu bun si stiu ca acolo e o facultate buna.

| Rockat explică (pentru WhiteLife):

Aș prefera să merg la Facultatea din cadrul Universități, cei de la Emanuel sunt mai mult cu Teologia.

| WhiteLife a răspuns (pentru Rockat):

Presupun că și acolo tine tot trei ani. Mai mult nu știu.