| DedeDeea40 a întrebat:

Am avut media de admitere 6.47 si din semestrul doi vreau sa ma mut la alt liceeu la care ultima medie a fost 8.20 pot sa ma transfer la liceeul acela?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti transfera, nu indeplinesti conditia obligatorie ca media de admitere sa fi fost cel putin egala cu a ultimului intrat la liceul unde vrei sa te transferi.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate să te transferi la acel liceu!

Doar la altul, la care media ta de admitere este cel puţin egală cu media ultimului admis la specializarea la care se solicită transferul!

Toate cele bune.

| genifar45 a răspuns:

Depinde ce medie ai pe semestrul 2