| Xeniaa a întrebat:

Bună..am luat bacul si m am înscris la medicina dentara dar nu am întrat fara câteva sutimi ..si acum in toamna vreau sa dau, dar nu știu unde; cer este ca nu prea știu mate [ am luat 7 la mate la bac ) as fi vrut la Mircea cel batran dar nu știu dacă am sanse sa intru cu media 7.00 si mai ales acum in a doua sesiune in toamna.daca aveți și alte sugestii. puup

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cheia sta in intrebarea ''ce te vezi facand si peste 20 de ani?''. Nu gandi in note acum, gandeste in pasiuni.

| StudentăLaMedicină a răspuns:

La MD este posibil sa se mai organizeze o sesiune in toamna in CT, deoarece nu s-au ocupat toate locurile. Daca te intereseaza, urmareste site-ul.