| monycutzza a întrebat:

Am mare nevoie de raspunsurile voastre. As vrea sa stiu daca se mai pot face inscrieri la scoala postliceala Mihai Eminescu din Bacau. Si daca da, pana in ce data.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU se mai fac înscrieri!

"Anexa 1 - CALENDARUL ADMITERII ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL POSTLICEAL An şcolar 2014 – 2015 :

SESIUNEA I :
05 iunie – 8 august 2014 - Înscrierea candidaţilor
13 august 2014 - Anunţarea concursului de departajare (dacă este cazul)
14 august 2014 - Proba scrisă
18 august 2014 - Afişarea rezultatelor probei scrise / anunţarea numărului de locuri rămase libere dacă este cazul.

SESIUNEA a II-a :
21 august – 2 septembrie 2014 - Înscrierea candidaţilor
3 septembrie 2014 - Proba scrisă
4 septembrie 2014 - Afişarea rezultatelor probei scrise" - SURSA = Metodologia de la linkul oficial :
http://www.meb.ro/

Toate cele bune.