| filiz a întrebat:

am o intrebare, la scoala e o chestie,
E adevarata faza aia cu CHARLIE CHARLIE ESTI AICI?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

NU. Mai terminati fratilor cu astea, minim 5 intrebari pe zi vad cu prostia asta.

| filiz explică (pentru AFR81):

Eu doar am auzit, nu e cazul sa te infurii... straight face

| AFR81 a răspuns (pentru filiz):

Nu ma infurii, doar ziceam laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Si la noi in școală e chestia asta... Colegii au început sa o facă in aproape fiecare oră. Au facut-o si in ora de dirigenție si i-a prins diriga, care este profesoara de religie. Ne-a zis ca spirite exista. Am spus noi ca s-au învârtit creioanele fara sa sufle nimeni. Ea a zis ca e posibil. Ne-a zis sa stam departe de lucruri ca astea pentru ca e un spirit negativ pe care noi il chemam.
Eu una nu cred ca e adevărat...

| BogdanDediu a răspuns:

Normal ca nu e adevarat ai timp sa crezi toate porcariile?

| Kampion a răspuns:

Nici sa nu mai aud de jocul ala prostesc, nu se misca niciun creion, aia doar sufla daca ai vazut pe youtube. E un fake, l-am incercat si eu si nimic.

| Sakura13574 a răspuns:

Nici nu vreau sa aud de asta! Am niste colege in clasa care tot faceau asta, si chiar era enervant.Habar nu am daca e adevarata faza sau nu.In orice caz, am auzit ca daca creionul se misca sau ceva de genul trebuie sa arunci foaia si creionul si sa parasesti acea camera(din cate imi amintesc).

| dan1998 a răspuns:

E adevarata pana isi dau seama restul ca ai suflat creionul laughing

| DeeaDanny a răspuns:

Da,este adevarata! Dar de obicei daca te duci intr.un loc blestemat sau uitat de lume si faci chestia asta poate veni langa tine. Insa cu chestiile astea faci pacate adica spiritism!