| Melindutza a întrebat:

Am si cartile Twilight (pe PC) Luna Noua din perspectiva lui Emmett...Luna Noua din perspectiva lui Alice si Luna Noua din perspectiva lui Edward...mai sunt si altele (nu conteaza daca la Eclipsa. Zori de zi.Luna noua au Amurg)?

4 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Am gasit un blog sa zicem asa recent zori de zi din perspectiva lui Edward are doar 7 capitole... foarte putin, (editoarea e in spital acum) dar e mai bine decat nimic-mie mi-a placut-e talentata fata

| adrisss a răspuns:

Pai ar mai fi amurg din perspectiva lui edward... hei mi le dai si mie pls sau un link pentru ele. te rog le ador dau adresa pe privat

| Elena010 a răspuns:

Ar mai fi Midnight Sun. E tot ce s-a intamplat in Twilight, dar din prespectiva lui Edward.

| Melindutza explică:

An deja Mignight Sun...dar mersii oricum happy