| Elena7979 a întrebat:

am si eu o nedumerire, am trecut in clasa a 12-a, sunt pe profil stiinte sociale si m-am gandit ca la anul sa dau la Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor, dar nu stiu la ce voi da examen de admintere. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde din ce localitate.
Sau vrei să GHICIM?

Dă detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Ririi a răspuns:

Eu tocmai am intrat la aceasta facultate in Timisoara. Aici nu se da examen de admitere. Se intra pe baza de dosar(media de la bac) si o scrisoare motivationala, pe care o susti in fata comisiei. Dai si o proba lingvistica daca vrei sa intri la specializare cu predare in engleza/franceza.