| AdrianaIulia a întrebat:

Buna,

As vrea ca in vara asta sa ma inscriu la drept dar nu stiu pe care universitate sa aleg, dintre Nicolae Titulescu si Titu Maiorescu, precizez ca vreau la fara frecventa pentru ca nu imi permit sa fac o facultate de zi din cauza serviciului.Totusi daca ma inscriu vreau sa urmez o facultate buna, unde chiar se invata.Argumente pro/contra.
Va multumesc si o seara buna!

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Dacă se examen la română, mai bine nu te du!
Dacă totuși intri, ține cont că ai de întocmit fel de fel de acte și tu ești deficitară la limba română.
Foarte deficitară. Vorbesc serios.
Sănătate!