| Ajutasiveifiajutat a întrebat:

aş vrea să stiu cat ar fi traducerea diplomei de bacalaureat in limba germana. Multumesc si fiti sănătoși!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu, daca o traducere facuta de traducator autorizat in Romania este acceptat si in Germania. Am intalnit persoana care s-a plans ca nu i-a fost acceptata traducerea facuta in strainatate, in lb romana.
S-ar putea ca, in unele locuri, nici in Germania sa nu accepte traducerea facuta in Romania, doar de cea facuta de traducatorii LOR atestati. In acest caz trebuie sa-ti faci in Germania traducerile, la preturile le percep ei.

| Amegadaisuki a răspuns:

Este 25 de lei pagina uite si un sait pe care poti traduce
http://traduceri.tv/traduceri-legalizate.html