| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca din cauza unui defect precum o diferenta vizibila de marime a sanilor te pot respinge la Academia de Politie.Multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Diferenţa" la care te referi este NORMALĂ şi apare la majoritatea fetelor/femeilor happy
NU este un motiv pentru a fi respinsă la înscrierea la Academia de Poliţie!

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca e destul de vizibila atunci te poate respinge. Dar sansele sunt foarte mici avand in vedere faptul ca asta nu ar trebui sa conteze.

| SkyPilot a răspuns:

Pentru ceea cee descrii, nu dar daca e vorba de o diferenta de lungime a picioarelor, e cu totul altceva.

| justfriend a răspuns (pentru SkyPilot):

Arat super ok, asta e singura problema. Fara diferente de lungime a picioarelor, a mainilor sau ceva asemanator.