| pisssssiyy97 a întrebat:

Buna caut un site de pe care pot invata limba spaniola repede online sau sa descarc fisierul dar sa fie gratis si sa fie cursul intreg si bun...

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Wizzair.ro
Cumperi un bilet si stai cateva saptamani in Spania. O sa incepi sa vorbesti lejer.

| AnimatedSignature a răspuns:

Buusu.com

| alexalex2001 a răspuns:

Incearca pe youtube....sunt cursuri gratis si inveti imediat...asa am invatat eu engleza!

| patrysyapatrisia02 a răspuns:

Buna! Eu stiu un site foarte bun pe care poti invata mai multe limbi! eu ti-l recomand... Livemocha, e online ai nevoie doar de un cont! Succes la invatat!

| Kytty_Selena_1995 a răspuns:

Daca vrei sa cauti un cuv. In limba spaniola, gasesti pe google translate. Acolo poti sa spui si propozitii in romana iar el, " google translate " iti spune in spaniola... PS ----- trebuie sa selectezi limba spajiola inainte de folosire.