| Anndra09 a întrebat:

Ce parere aveti? Am intrat la facultate la asistenta medicala generala si tehnica dentara...la care sa raman?big grin

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E mai frumoasa meseria de asistent medical.La tehnica dentara e foarte greu si nu cred ca o sa-ti placa...

| mona a răspuns:

La facultatea de asistenta medicala

| allexxys a răspuns:

La asistenta medicala.
Eu una daca eram in locul tau as alege asta...tongue
Oricum, bafta!

| Inger0Cazut a răspuns:

Depinde ce iti place tie mai mult, adica nu ne poti pune pe noi sa alegem pentru ceva ce tu faci si ceva ce iti definitiveaza viata, dar EU sa fiu in locul tau as merge la asistenta medicala generala

| Robyykk a răspuns:

Parerea mea sa intri la asistenta medicala.