| dydydeea a întrebat:

cine are sa-mi dea un link cu rezultatele la EVALUAREA NATIONALA 2012 dar sa fie (rezultatele) din VASLUI? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Pe site-ul de la adresa de mai jos scrie că "Din 42 de site-uri de inspectorate, inclusiv Bucureşti, doar 15 au afişat REZULTATE EVALUARE NAŢIONALĂ 2012: Alba, Arad, Argeş, Bihor, Botoşani, Brăila, Călăraşi, Covasna, Hunedoara, Iaşi, Mureş, Olt, Sălaj, Timiş şi Tulcea.

Din păcate, asta înseamnă că nu vei putea vedea rezultatele la examenele pentru evaluarea naţională 2012, pentru judeţul Vaslui, înainte de depunerea contestaţiilor.

Nu-ţi rămâne decât să aştepţi ziua de mâine, luni 2 iulie 2012, orele 14:00 când (teoretic) se vor publica rezultatele finale, de după depunerea contestaţiilor. Aceste rezultate vor conţine şi notele obţinute înainte de depunerea contestaţiilor.

http://www.rtv.net/......4456.html.

Cred că ar fi o idee bună să îi suni pe cei de la Inspectoratul Şcolar Judeţean Vaslui să îi "feliciţi" pentru promptitudinea cu care au afişat rezultatele înainte de depunerea contestaţiilor.

Multa baftă!