| RusescuO a întrebat:

cine ma poate ajuta cu o idee despre ce as putea sa fac miercuri de ziua lui Mihai Eminescu? Sa nu fie ceva banal ca recitat o poezie, ceva care, oarecum, sa iasa in evidenta? happy Ceva ce ati facut voi la clasa. Multumesc oricumwinking

Răspuns Câştigător
| Coloringthevoid a răspuns:

Ai putea sa scrii biografia lui Mihai Eminescu si facutul unui portret.Pe langa asta ai putea scrie niste multumiri aduse scriitorului pentru operele sale care te-au influentat intr-un anumit mod.Profesoara o sa apreciezehappy