| dydda a întrebat:

Fac scoala de soferi si vreau sa dau iesirea din scoala adica sa dau teoreticul. Intrebarea mea este daca spre exemplu il dau saptamana viitoare si l-as pica in cat timp pot da iara? Unii spun ca imediat dupa altii ca ei nu stiu... azi mi s-a parut ca unii au dat si l-au picat iar dupa au inceput din nou dar nu sunt sigura daca dadeau iesirea sau doar faceau chestionare...

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu stiu ca daca ai picat sala, abia dupa minim 2 sapt poti sa dai. la Bucuresti asa e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Presupun ca nu te referi la examenul de la politie ci doar iesirea din scoala. ala il poti da in functie de cum este politca scolii de soferi. Il poti da imediat, sau odata la 2-3 zile

| AnnaaaMaria a răspuns:

Dacă l-ai picat îl poți da din nou după 17 zile

| dydda explică:

E cel de legislatie cu 26 de intrebari. Din cate am vazut unii au dat azi imediat adica daca au picau unul au inceput altul dar nu sunt sigura 100%

| dydda explică:

Vreau doar sa stiu daca se poate asa