| Mariia_Ana_1996 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva cu rezolvarile variantelor de bac, matematica m2 din 2012? dar sa fie toate, nu acel site unde este fiecare subiect separat. big grin dau FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu am rezolvari de la bac dar am de la de la concursuri, la m2. Daca vrei iti dau pe mess ca nu le gasesti pe internet.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU au existat "variante de BAC" în 2012 happy

Poate vrei să te referi la o CULEGERE cu modele de subiecte ( pentru 2012 )...
Iar la aceea NU ai cum să obţi rezolvările decât dacă ai culegerea.

Toate cele bune.