| TheJoker777 a întrebat:

Buna,
Momentan sunt in clasa a 10 a la profilul Stiinte ale Naturii si m-am decis ca vreau sa ma inscriu la facultatea de informatica.
Cum am spus sunt la Stiinte ale Naturii deci nu o sa mai fac informatica de la anul de aceea vreau sa ma pregatesc din timp acasa. Am comandat cartea asta http://www.teora.ro/......mbshop.cgi Vreau sa va intreb ce ar mai trebui sa invat ca sa iau examenul de admitere.
Trebuie sa invat si limbajul de programare pascal ( am auzit ca nu te ajuta cu nimic la facultate dar in examenul de admitere am vazut ca s-a dat probleme cu pascal).

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Intreaba profesorul de informatica. Succes!